Na českém trhu od roku 2022
Staňte se i vy naším partnerem

Kde nakoupit

Značka usmile je na českém trhu velice krátce, a to od května roku 2022. I tak se jí ale velmi rychle podařilo navázat strategická partnerství – výhradním zástupcem a distributorem této značky, která se zabývá inovativním vývojem a výrobou těch nejlepších produktů z oblasti dentální hygieny a péče o ústní dutinu, je společnost SETOS. Díky partnerovi, jenž patří mezi nejvýznamnější distributory na poli elektroniky, můžete značku usmile vidět u těch největších obchodníků v České republice.

Jedním z hlavních partnerů je internetový obchod ispace.cz, který je zaměřený na elektroniku, Smart produkty a chytrou domácnost. Sonické zubní kartáčky, ústní sprchy, ale i řadu dalších usmile produktů pak naleznete také u největších tuzemských e-shopů, jako jsou Alza.cz, MALL, Notino a další.

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9