Už jsme tu s vámi 7 let
22+ milionů spokojených zákazníků po celém světě

O usmile

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která je předním lídrem na asijském trhu s výrobky zaměřenými na péči o tělo. Značka usmile představila svůj první sonický kartáček Y1 v roce 2016. Produkt vstoupil na čínský trh s několika vizemi, které v sobě snoubí elegantní zpracování a dostupnější dentální hygienu pro všechny.

7 let na trhu

Neustálý rozvoj produktového portfolia

13 prestižních
cen za design

22+ milionů spokojených zákazníků po celém světě

Úspěšná expanze do zahraničí

Nákladné investice do výzkumu a inovací

Elektrické zubní kartáčky usmile využívají ty nejmodernější technologie v oblasti péče o zuby. Spolu s nimi jde ruku v ruce i výjimečně kvalitní zpracování, jež je stylové a od základu navržené s ohledem na potřeby zákazníka. Díky tomu a řadě dalších průkopnických inovací se stal usmile vůdčí značkou na poli orální hygieny v Číně a rovněž si úspěšně vydobyl přední postavení také v globálním měřítku.

Značka usmile sklidila řadu ocenění jak na místním trhu, tak i v zahraničí. Drží 13 ověnčení za designové zpracování a také prestižní trofej za zdokonalování standardů v oblasti ústní hygieny. V neposlední řadě má usmile na kontě i několik triumfů v kategorii energetického pokroku – sonické zubní kartáčky usmile vydrží na jedno nabití až těžko uvěřitelných 180 dní. I díky takto ohromnému uznání a množství vizionářských počinů dokázaly produkty usmile rozzářit miliony úsměvů po celém světě.

https://www.high-endrolex.com/39

Přesvědčte se o kvalitě sonických kartáčků usmile sami.

Partneři

Všechny produkty Usmile zakoupíte pohodlně u našich partnerů.

Staňte se i vy našimi partnery a odebírejte všechny naše produkty.

Certifikáty

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9