Výdrž až 6 měsíců
Výrazně bělejší zuby po pár týdnech

Technologie

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která je předním lídrem na asijském trhu s výrobky zaměřenými na péči o tělo. Značka usmile představila svůj první sonický kartáček Y1 v roce 2016. Produkt vstoupil na čínský trh s několika vizemi, které v sobě snoubí elegantní zpracování a dostupnější dentální hygienu pro všechny.

Elektrické kartáčky usmile pracují na bázi sonické technologie a magnetické levitace. Díky tomu dosahují rychlosti až 38 000 otáček za minutu a excelentně eliminují až 26 % zubní pigmentace za pouhé 4 týdny. Vysoký oscilační pohyb je rovněž zárukou precizního odstranění povlaku na jazyku.

Revoluční mikrobublinky, jejichž zázračné moci využívá každý sonický kartáček usmile, vznikají na základě smísení vody a zubní pasty. Skvěle pronikají do mezizubních prostor, účinně eliminují zápach z úst a současně také hubí mikroorganismy stojící za vznikem zubních kazů.

Exkluzivní štětiny DuPont Tynex

Až 6 měsíční výdrž na jedno nabití

Vysoký výkon & extra nízká hlučnost

Rychlost až 38 000 kmitů/min

Aktivní mikrobublinky

Poradí si se zápachem, plakem i bakteriemi

Značka usmile vsadila na jistotu, a proto obdařila každý sonický zubní kartáček patentovanými syntetickými vlákny DuPont Tynex. Ty sestávají z mikrovláken o vysoké hustotě a vykazují výjimečnou šetrnost v péči o velice citlivý chrup, choulostivé, často krvácející dásně, či senzitivní dětské zoubky.

Naše sonické kartáčky usmile vynikají rovněž důmyslnou a plně automatickou technologii pro snížení vibrací, díky které zamezují poškození zubní skloviny či nešetrnému kontaktu s dásněmi.

V kombinaci se včasnou zpětnou vazbou chytré aplikace usmile dokážou naše nejpokročilejší sonické elektrické zubní kartáčky vyhodnotit vaše chování během čištění a poskytnout tak vždy nezaměnitelný pocit čistoty a svěžesti.

Přesvědčte se o kvalitě sonických kartáčků usmile sami.

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9