Ústní sprcha USMILE CY1

Hlavní přednosti

  • Špičková ochrana zubů a dásní & výborná prevence paradentózy
  • Zamezuje tvorbě zubních kazů a nepříjemnému zápachu z úst
  • Ultrazvuková technologie s prvotřídním čisticím efektem
  • 3 nástavce/trysky – čisticí, senzitivní a ortodontická
  • 4 volitelné režimy/stupně tlaku vody – masážní, šetrný, běžný a intenzivní
  • Vhodná pro začátečníky i pokročilé uživatele
  • Funkce třívteřinového intenzitního vzestupu zamezující použití nadměrné síly
  • Bezpečnostní funkce automatického vypnutí po 2 min
  • Bezšňůrový a kompaktní design ideální i pro použití na cestách
  • Fenomenální výdrž – až 90 dní na jedno nabití

USMILE CY1 vykouzlí úsměv i vám. Zaručeně.

Profesionální ústní sprcha USMILE CY1 je takřka povinností do každé domácnosti – prostřednictvím ultrazvukové technologie, vždy optimálního tlaku vody, variabilních tryskových nástavců a 4 volitelných režimů se s vytříbenou péči postará o zdraví a maximální čistotu vaší ústní dutiny. Při pravidelném používání posiluje zuby a dásně, zvyšuje jejich ochranu, odstraňuje bakterie a rovněž zamezuje rozvoji paradentózy či vzniku zubních kazů. Díky svému multifunkčnímu charakteru je ústní sprcha USMILE CY1 vhodná pro ostřílené uživatele i začátečníky. O vysokou úroveň komfortu se stará odnímatelná nádržka na vodu s kapacitou 180 ml a v neposlední řadě i ergonomická rukojeť pro jistý a pohodlný úchop. 

 

 

Jak se zbavit zápachu z úst a dosáhnout dokonalé svěžesti?

Přece s ústní sprchou USMILE CY1! Každý má své individuální potřeby a přesně na to USMILE CY1 cílí – 4 volitelné režimy / intenzity tlaku vody pro masážní, šetrný, normální nebo velmi silný čisticí efekt podtrhuje také řada tří profesionálních nástavců/trysek. Mimo tu pro každodenní péči a hygienu je tu i tryska pro citlivý chrup a dásně (s šetrným a velmi příjemným efektem), a především také ortodontický nástavec, jenž oceníte zejména v péči o rovnátka, zubní náhrady či při čištění hůře přístupných míst ústní dutiny. Orální irigátor USMILE CY1 byl navržený při nejnovějších vědeckých poznatcích a díky nekompromisní kvalitě přináší klinicky podložené výsledky již po pouhých pár týdnech používání.

 
 
 
 
 
 
 

Inteligentní. Bezpečná. Prémiová.

USMILE CY1 vás s důmyslnou technologií třívteřinového intenzitního vzestupu vždy přesně navede, jak správně a nejefektivněji čistit, díky čemuž mohou zcela opadnout obavy z použití nadměrné či nevhodné síly. Výborně jištěná je i bezpečnost – ústní sprcha USMILE CY1 se sama automaticky vypne po 2 minutách, aby zamezila „provozu na sucho“, který by mohl ultrazvukovou vodní technologii poškodit. Fenomenální funkční potenciál pak dokresluje zcela bezšňůrový a kompaktní design (mimořádně vhodný, pokud kupříkladu často cestujete), a hlavně bezprecedentní, až 90denní výdrž baterie na jedno nabití. Celá sprcha USMILE CY1 je krytá standardem dle certifikace IPX7, takže ji můžete kdykoliv omýt vodou. 

Partneři

Všechny produkty Usmile zakoupíte pohodlně u našich partnerů.

Staňte se i vy našimi partnery a odebírejte všechny naše produkty.

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9