Sonický zubní kartáček USMILE U3

Hlavní přednosti

  • Brilantní péče o váš chrup a zdraví dásní
  • 4 režimy čištění & 3 volitelné rychlosti
  • Prvotřídní vysokohustotní štětiny DuPont Tynex s certifikací FDA
  • Technologie mikrobublinek pro precizní výsledky a účinné odstranění bakterií
  • Oscilace až 38 000 kmitů/min
  • Přehledný barevný LED displej
  • Ultra tichý provoz
  • Až 180denní výdrž na jedno nabití
  • Luxusní design s řadou ocenění

Na sonický kartáček usmile U3 se můžete spolehnout

Oslňte okolí překrásně bílými zuby a zdravými dásněmi. Nyní je to snazší než kdy dříve! Sonický elektrický zubní kartáček usmile U3 vyvíjí při čištění až 38 000 vibrací za minutu využívá jedinečných vysokohustotních štětin DuPont Tynex. Ty sestávají z více než 2 400 mikrovláken a vynikají maximální šetrností – koneckonců dostaly prestižní certifikaci americké vládní agentury FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Společnost DuPont je průkopníkem na poli dentální hygieny a ve výrobě syntetických vláken k péči o ústní dutinu má více než 70 let zkušeností. Svěřte zdraví svých zubů a dásní opravdovému odborníkovi. Již žádné pálení, zarudnutí či krvácení. 

 

Výrazně bělejší zuby po pouhých pár týdnech

A to s klinicky podloženými výsledky. Navolte jeden ze 4 režimů a sledujte, jak kartáček usmile U3 Micro Bubble Ultrasonic Electric Toothbrush zazáří. Mimo režim standardního bělení zubů je k dispozici mód pro běžné každodenní čištění, senzitivní masáž citlivých dásní a režim čištění jazyka. Rovněž si můžete nastavit optimální rychlost – od nízké přes střední až po vysokou. usmile Toothbrush U3 pracuje s jedinečnou technologií aktivních mikrobublinek (vzniklých smísením vody a zubní pasty), takže efektivně vyčistí i hůře přístupné prostory (včetně mezizubních), které navíc zbaví škodlivých bakterií způsobujících zápach z úst či zubní kazy. A výborně si poradí i s plakem a žlutými skvrnami. 

 

Nejvíc profi

usmile U3 Micro Bubble Ultrasonic Electric Toothbrush drží prim při čištění zubů nejen ve srovnání s běžnými nešetrnými kartáčky, nýbrž i mezi konkurencí z řad sonických elektrických kartáčků! Důmyslné technologie a množství prestižních ocenění stvrzují až o 35 % lepší čisticí efekt, a v případě pravidelného používání také výrazné zlepšení zdraví zubů & dásní. S kartáčkem usmile U3 budete mít dokonalý přehled jako na dlani – mimo tříúrovňový barevný LED displej se můžete těšit i na ultra tichý provoz či až 180denní výdrž baterieNabití do plného stavu trvá 4 h a probíhá prostřednictvím dodávaného USB kabelu. V neposlední řadě stojí za zmínku i prémiový design, který byl ověnčený řadou prestižních ocenění.

Partneři

Všechny produkty Usmile zakoupíte pohodlně u našich partnerů.

Staňte se i vy našimi partnery a odebírejte všechny naše produkty.

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9