Sonický zubní kartáček USMILE Y1S

Hlavní přednosti

 • Brilantní péče o váš chrup a zdraví dásní
 • 3 nastavitelné režimy čištění
 • Prvotřídní vysokohustotní štětiny DuPont Tynex s certifikací FDA
 • Technologie mikrobublinek pro precizní výsledky a účinné odstranění bakterií
 • Oscilace až 38 000 kmitů/min
 • Přehledný tříúrovňový LED displej
 • Ultra tichý provoz
 • Ergonomická rukojeť pro pohodlný úchop
 • Až 180denní výdrž na jedno nabití
 • Originální design inspirovaný románskou architekturou
 • Včetně prémiového pouzdra

Profesionální dentální péče z pohodlí domova

Oslňte okolí překrásně bílými zuby a zdravými dásněmi. Nyní je to snazší než kdy dříve! Sonický elektrický zubní kartáček usmile Y1s Electric Toothbrush vyvíjí při čištění až 38 000 vibrací za minutu využívá jedinečných vysokohustotních štětin DuPont Tynex. Ty sestávají z více než 2 400 mikrovláken a vynikají maximální šetrností – koneckonců dostaly prestižní certifikaci americké vládní agentury FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Společnost DuPont je průkopníkem na poli dentální hygieny a ve výrobě syntetických vláken k péči o ústní dutinu má více než 70 let zkušeností. Svěřte zdraví svých zubů a dásní opravdovému odborníkovi. Již žádné pálení, zarudnutí či krvácení. 

 

O 26 % bělejší zuby za pouhé 4 týdny!

A to s klinicky podloženými výsledky. Navolte jeden ze 3 režimů a sledujte, jak kartáček usmile Y1s Electric Toothbrush zazáří. Mimo režim bělení zubů je k dispozici mód pro standardní čištění a režim ultra jemné péčeusmile Toothbrush Y1s pracuje s jedinečnou technologií aktivních mikrobublinek (vzniklých smísením vody a zubní pasty), takže efektivně vyčistí i hůře přístupné prostory (včetně mezizubních), které navíc zbaví škodlivých bakterií způsobujících zápach z úst či zubní kazy. A výborně si poradí i s plakem, jenž se vyskytuje na jazyku. 

 
 
 
 
 

Vykouzlí ten nejkrásnější úsměv

usmile Toothbrush Y1s drží prim při čištění zubů nejen ve srovnání s běžnými nešetrnými kartáčky, nýbrž i mezi konkurencí z řad sonických elektrických kartáčků! Důmyslné technologie a množství prestižních ocenění stvrzují až o 35 % lepší čisticí efekt, a v případě pravidelného používání také výrazné zlepšení zdraví zubů & dásní. S kartáčkem usmile Y1s Electric Toothbrush budete mít dokonalý přehled jako na dlani – mimo tříúrovňový LED displej se můžete těšit i na ultra tichý provoz či až 180denní výdrž baterieNabití do plného stavu trvá 5 h probíhá prostřednictvím dodávaného USB kabelu. V neposlední řadě stojí za zmínku i zcela jedinečný design inspirovaný románskou architekturou a také prémiové pouzdro pro bezpečné ukládání & přenášení.

Partneři

Všechny produkty Usmile zakoupíte pohodlně u našich partnerů.

Staňte se i vy našimi partnery a odebírejte všechny naše produkty.

Značka usmile se úzce specializuje na oblast ústní hygieny. Brand byl založený v roce 2015 a spadá pod křídla čínské společnosti Guangzhou Stars Pulse Co. Ltm., která představuje mnohaletý pojem na asijských trzích.

Partneři
Kontakt

Výhradní distributor
SETOS spol. s.r.o.
CITY PARK NÁCHODSKÁ
Náchodská 2396/21
193 00 Praha 9